Yandex

Mrežna i wireless oprema

800 din
Wireles router Assus
23.09.2019Beograd 

Wireles router Assus

Prodajem skoro nov router za wireless povezivanje marke Assus

600 din
USB WI Fi adapter
23.09.2019Beograd 

USB WI Fi adapter

Mini Usb 2.0 Wireless AdapterPotrebno vam je spojiti bezicnim putem internet na Vas uredjaj.   Televizor  LapTop Kompjuter Ovaj Usb wifi Adapter ce ispuniti sve vase zelje i ocekivanja.  Brand Name: BINYEAE Wi-Fi Supported Frequency:2.4G Type: Wireless Certification: CE Transmission Rate:150Mbps...

1.799 din
Xiaomi WiFi 300M Amplifier 2 Pojačivač interneta
23.09.2019Užice 

Xiaomi WiFi 300M Amplifier 2 Pojačivač interneta

Ako tražite povoljan način da proširite - pojačate wifi signal po svom domu, najbolje i najpovoljno riješenje. Xiaomi WiFi Repeater 2 Amplifier Extender Signal Booster Wireless Routerpodržava Wireless 802.11n standard na 2.4 GHz za brzine do 300 Mbps, ima dve ugrađene antene za najbolju moguću...

649 din
Antena 2.4GHz 9DBI Wireless Wifi WLAN
23.09.2019Užice 

Antena 2.4GHz 9DBI Wireless Wifi WLAN

Karakteristike: Povećajte svoju bežičnu pokrivenost pomoću ove antene . 5 X Range Extender - Proširuje do 5X veći izvorni opseg vašeg Wifi pristupa na otvorenom prostoru. Poboljšajte jačinu signala i performanse bežičnog rutera ili WLAN PCI kartice pomoću ove antene Pomaže da se izbrišu mtrve tačke...

690 din
Bežični adapter USB 150 Mpss Netis
23.09.2019Mladenovac 

Bežični adapter USB 150 Mpss Netis

Prodajem Nov nekorišćen bežični adapter (WI FI antena) kupljen u Win Win - u za 1490 din. Radi na svim operativnim sistemima (32/64) 150 Mbps. Srdačan pozdrav Nenad Ilić Mladenovac

1.481 din
NCT-2 Tester kablova UTP/STP/USB
23.09.2019Beograd 

NCT-2 Tester kablova UTP/STP/USB

GRATIS PREVOZ Tests: USB (A/A), USB (A/B), 100Base-TX, 1000Base-TX, Token Ring, EIA/TIA568A/568B and RJ11/RJ12 modular cables Battery: 9 V DC (not included) GRATIS PREVOZ za porudžbine preko 1000din Radno vreme: 9-17h Kompletan asortiman novih proizvoda sa garancijom: Gembird

562 din
Tenda L8139D PCI Mrežna kartica 10/100
23.09.2019Beograd 

Tenda L8139D PCI Mrežna kartica 10/100

Standards IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX Compatible with PCI 2.1/2.2 bus standard Interface 1*10/100M RJ Ports (Auto MDI/MDIX) LED 10M Link/Active/Speed, 100M Link/Active/Speed FDX (duplex) LED Transmission Media 10Base-T: Cat. 3 STP/UTP or better 100Base-TX: Cat. 5 STP/UTP Dimension...

591 din
NIC-R1 PCI mrežna kartica
23.09.2019Beograd 

NIC-R1 PCI mrežna kartica

10/100Mbps single-chip controller with PCI local bus specification 2.1 Supports auto-negotiation On board socket for optional remote Boot ROM Realtek 8139C chipset Full Duplex mode ensures up to 20Mbps/200Mbps channel bandwidth Auto-negotiation for automatic selection of the date transfer rate Wake...

695 din
PP12-30M Mrežni kabl 30m grey
23.09.2019Beograd 

PP12-30M Mrežni kabl 30m grey

PP12-30M Patch cord cat. 5E molded strain relief 50u" plugs, 30 meters Patch cord of 5E category Moulded strain relief 50u" gold plated contacts 8P8C plugs 30 meters Hama Mrežni (LAN) Kabl GRATIS PREVOZ za porudžbine preko 1000din Radno vreme: 9-17h Kompletan asortiman novih proizvoda sa...

907 din
PP6-20M Mrežni kabl CAT6 20m grey
23.09.2019Beograd 

PP6-20M Mrežni kabl CAT6 20m grey

Patch cord CAT6, molded strain relief, 50u" plugs, 20m CAT6 AWG24 stranded foil shielded patch cord with moulded strain relief 50u" 8P8C plugs, 20m GRATIS PREVOZ za porudžbine preko 1000din Radno vreme: 9-17h Kompletan asortiman novih proizvoda sa garancijom: Gembird

886 din
Duplex multimode fibre optički kabl (50/125 OM2)
23.09.2019Beograd 

Duplex multimode fibre optički kabl (50/125 OM2)

Oznaka: CFO-STSC-OM2-5M Duplex multimode fibre optic cable (50/125 OM2), 5m Perfect for high speed data transfer with minimum signal loss Integrated ST/SC-connectors for an easy and reliable connection GRATIS PREVOZ za porudžbine preko 1000din Radno vreme: 9-17h Kompletan asortiman novih proizvoda...

886 din
Duplex multimode fibre optički kabl (50/125 OM2)
23.09.2019Beograd 

Duplex multimode fibre optički kabl (50/125 OM2)

Oznaka: CFO-LCST-OM2-5M Duplex multimode fibre optic cable (50/125 OM2) Perfect for high speed data transfer with minimum signal loss Integrated LC/ST-connectors for an easy and reliable connection GRATIS PREVOZ za porudžbine preko 1000din Radno vreme: 9-17h Kompletan asortiman novih proizvoda sa...

886 din
Duplex multimode fibre optički kabl (50/125 OM2)
23.09.2019Beograd 

Duplex multimode fibre optički kabl (50/125 OM2)

Oznaka: CFO-SCSC-OM2-5M Duplex multimode fibre optic cable (50/125 OM2) Perfect for high speed data transfer with minimum signal loss Integrated SC/SC-connectors for an easy and reliable connection GRATIS PREVOZ za porudžbine preko 1000din Radno vreme: 9-17h Kompletan asortiman novih proizvoda sa...

1.012 din
PP12-50M Mrežni kabl 50m grey
23.09.2019Beograd 

PP12-50M Mrežni kabl 50m grey

GRATIS PREVOZ Patch cord cat. 5E molded strain relief 50u" plugs, 50 meters Patch cord of 5E category Moulded strain relief 50u" gold plated contacts 8P8C plugs Hama Mrežni (LAN) Kabl GRATIS PREVOZ za porudžbine preko 1000din Radno vreme: 9-17h Kompletan asortiman novih proizvoda sa garancijom:...

1.071 din
Tenda W311MI Wireless N150 Pico USB Adapter
23.09.2019Beograd 

Tenda W311MI Wireless N150 Pico USB Adapter

GRATIS PREVOZ Standards IEEE 802.11b/g/n Interface USB 2.0 Antenna 2dBi fixed antenna*1 (internal PCB) Frequency:2.4GHz Dimensions:21mm×15mm×7.7mm LED 1*Link/Act Wireless Speed Up to 150Mbps over 11n Transmit Power 17dBm (Max) Operating Mode Infrastructure, Ad-Hoc Security 64-/128-bit WEP WPA-PSK,...

1.085 din
Tenda S5 LAN5 Port 10/100 switch auto-negotiation
23.09.2019Beograd 

Tenda S5 LAN5 Port 10/100 switch auto-negotiation

GRATIS PREVOZ Standards IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x Port 5*10/100M auto-negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX) Transmi-ssion Media 10Base-T: Cat. 3UTP 100Base-TX: Cat.5 UTP Access Control CDMA/CD Forwarding Speed 10Mbps:14880pps 100Mbps:148800pps Switching Capacity 1.0Gbps MAC Address...

998 din
Duplex multimode fibre optički kabl (50/125 OM2)
23.09.2019Beograd 

Duplex multimode fibre optički kabl (50/125 OM2)

Oznaka: CFO-LCLC-OM2-5M Duplex multimode fibre optic cable (50/125 OM2), 5m Perfect for high speed data transfer with minimum signal loss Integrated LC/LC-connectors for an easy and reliable connection GRATIS PREVOZ za porudžbine preko 1000din Radno vreme: 9-17h Kompletan asortiman novih proizvoda...

1.099 din
Tenda S105 Switch auto-negotiation RJ45 ports
23.09.2019Beograd 

Tenda S105 Switch auto-negotiation RJ45 ports

GRATIS PREVOZ Tenda S105 5-Port 10/100 Switch for desktop installation network, for connecting printers, scanners, storage, and backup devices or create a multiplayer gaming environment. LEDs make it easy to monitor link, speed, and activity. 5 Autosensing 10/100Mbps switched ports with auto...

1.039 din
NCT-1 Tester kablova RJ-45/RJ-58
23.09.2019Beograd 

NCT-1 Tester kablova RJ-45/RJ-58

GRATIS PREVOZ Tests cables quickly and easily For UTP, STP, and coaxial cables GRATIS PREVOZ za porudžbine preko 1000din Radno vreme: 9-17h Kompletan asortiman novih proizvoda sa garancijom: Gembird

1.022 din
Duplex multimode fibre opticki kabl (50/125 OM2)
23.09.2019Beograd 

Duplex multimode fibre opticki kabl (50/125 OM2)

GRATIS PREVOZ Oznaka: CFO-LCST-OM2-10M Perfect for high speed data transfer with minimum signal loss Integrated LC/ST-connectors for an easy and reliable connection GRATIS PREVOZ za porudžbine preko 1000din Radno vreme: 9-17h Kompletan asortiman novih proizvoda sa garancijom: Gembird

Najnoviji oglasi iz kategorije mrežna i wireless oprema