Nažalost, oglas nije pronađen. Oglas je obrisan ili ste pronašli neispravan link. Pogledajte druge oglase u ovoj kategoriji.

Mrežna oprema

30 €
ADSL HG532e
25.11.2017Beograd 

ADSL HG532e

ADSL router HG532e zaostao iza ugovora sa Telekomom. Ispravan. Original cena 60€, dajem ga za 30€. Ako ste istetili isti, idealna prilika. Saljem pouzecem

385 din
PP12-10M Mrežni kabl 10m grey
24.11.2017Beograd 

PP12-10M Mrežni kabl 10m grey

PP12-10M Patch cord cat. 5E molded strain relief 50u" plugs, 10 m Material: AWG26 CCA Outer diameter cable: 5.0 mm GRATIS PREVOZ za porudžbine preko 1000din Radno vreme: 9-17h Kompletan asortiman novih proizvoda sa garancijom: Gembird

462 din
PP12-15M Mrežni kabl 15m grey
24.11.2017Beograd 

PP12-15M Mrežni kabl 15m grey

PP12-15M Patch cord cat. 5E molded strain relief 50u" plugs, 15 meters Material: AWG26 CCA Outer diameter cable: 5.0 mm Hama Mrežni (LAN) Kabl GRATIS PREVOZ za porudžbine preko 1000din Radno vreme: 9-17h Kompletan asortiman novih proizvoda sa garancijom: Gembird

419 din
PP13-15M Ukršteni mrežni kabl 15m grey
24.11.2017Beograd 

PP13-15M Ukršteni mrežni kabl 15m grey

PP13-15M Cross patch cord molded strain relief 50u" plugs, 15 meters Cross patch cord category 5E with moulded strain relief 50u" 8P8C plugs, 15 meters GRATIS PREVOZ za porudžbine preko 1000din Radno vreme: 9-17h Kompletan asortiman novih proizvoda sa garancijom: Gembird

545 din
PP12-20M Mrežni kabl 20m grey
24.11.2017Beograd 

PP12-20M Mrežni kabl 20m grey

PP12-20M Patch cord cat. 5E molded strain relief 50u" plugs, 20 meters Patch cord cat. 5E Moulded strain relief 50u" gold-plated contact, 8P8C plugs Hama Mrežni (LAN) Kabl GRATIS PREVOZ za porudžbine preko 1000din Radno vreme: 9-17h Kompletan asortiman novih proizvoda sa garancijom: Gembird

469 din
PP6-10M Mrežni kabl CAT6 10m grey
24.11.2017Beograd 

PP6-10M Mrežni kabl CAT6 10m grey

Patch cord CAT6, molded strain relief, 50u" plugs, 10m CAT6 AWG24 stranded foil shielded patch cord with moulded strain relief 50u" 8P8C plugs, 10m GRATIS PREVOZ za porudžbine preko 1000din Radno vreme: 9-17h Kompletan asortiman novih proizvoda sa garancijom: Gembird

695 din
PP12-30M Mrežni kabl 30m grey
24.11.2017Beograd 

PP12-30M Mrežni kabl 30m grey

Patch cord of 5E category Moulded strain relief 50u" gold plated contacts 8P8C plugs 30 meters Hama Mrežni (LAN) Kabl GRATIS PREVOZ za porudžbine preko 1000din Radno vreme: 9-17h Kompletan asortiman novih proizvoda sa garancijom: Gembird

883 din
FM56K-2 56K Fax modem
24.11.2017Beograd 

FM56K-2 56K Fax modem

Supports ITU V.92/V.90, V.44, V.42bis, the fastest link speed: 56 Kbps Advanced DAA circuit provides switching between modem and an incoming phone call without losing the data connection Supports PCI v.2.2 bus ITU-T V.92: 56000 bits/s—28000 bit/s ITU-T V.90: 56000 bits/s—28000 bit/s ITU-T V.34:...

886 din
Duplex multimode fibre opticki kabl (50/125 OM2)
24.11.2017Beograd 

Duplex multimode fibre opticki kabl (50/125 OM2)

CFO-STSC-OM2-5M Duplex multimode fibre optic cable (50/125 OM2) Perfect for high speed data transfer with minimum signal loss Integrated ST/SC-connectors for an easy and reliable connection GRATIS PREVOZ za porudžbine preko 1000din Radno vreme: 9-17h Kompletan asortiman novih proizvoda sa...

886 din
Duplex multimode fibre opticki kabl (50/125 OM2)
24.11.2017Beograd 

Duplex multimode fibre opticki kabl (50/125 OM2)

CFO-SCSC-OM2-5M Duplex multimode fibre optic cable (50/125 OM2) Perfect for high speed data transfer with minimum signal loss Integrated SC/SC-connectors for an easy and reliable connection GRATIS PREVOZ za porudžbine preko 1000din Radno vreme: 9-17h Kompletan asortiman novih proizvoda sa...

886 din
Duplex multimode fibre optički kabl (50/125 OM2)
24.11.2017Beograd 

Duplex multimode fibre optički kabl (50/125 OM2)

CFO-LCST-OM2-5M Duplex multimode fibre optic cable (50/125 OM2) Perfect for high speed data transfer with minimum signal loss Integrated LC/ST-connectors for an easy and reliable connection GRATIS PREVOZ za porudžbine preko 1000din Radno vreme: 9-17h Kompletan asortiman novih proizvoda sa...

907 din
PP6-20M Mrežni kabl CAT6 20m grey
24.11.2017Beograd 

PP6-20M Mrežni kabl CAT6 20m grey

Patch cord CAT6, molded strain relief, 50u" plugs, 20m CAT6 AWG24 stranded foil shielded patch cord with moulded strain relief 50u" 8P8C plugs GRATIS PREVOZ za porudžbine preko 1000din Radno vreme: 9-17h Kompletan asortiman novih proizvoda sa garancijom: Gembird

1.012 din
PP12-50M Mrežni kabl 50m grey
24.11.2017Beograd 

PP12-50M Mrežni kabl 50m grey

GRATIS PREVOZ PP12-50M Patch cord cat. 5E molded strain relief 50u" plugs, 50 meters Patch cord of 5E category Moulded strain relief 50u" gold plated contacts 8P8C plugs 50 meters Hama Mrežni (LAN) Kabl GRATIS PREVOZ za porudžbine preko 1000din Radno vreme: 9-17h Kompletan asortiman novih proizvoda...

998 din
Duplex multimode fibre optički kabl (50/125 OM2)
24.11.2017Beograd 

Duplex multimode fibre optički kabl (50/125 OM2)

CFO-LCLC-OM2-5M Duplex multimode fibre optic cable (50/125 OM2) Perfect for high speed data transfer with minimum signal loss Integrated LC/LC-connectors for an easy and reliable connection GRATIS PREVOZ za porudžbine preko 1000din Radno vreme: 9-17h Kompletan asortiman novih proizvoda sa...

1.022 din
Duplex multimode fibre opticki kabl (50/125 OM2)
24.11.2017Beograd 

Duplex multimode fibre opticki kabl (50/125 OM2)

GRATIS PREVOZ CFO-LCLC-OM2-10M Duplex multimode fibre optic cable (50/125 OM2), 10m Perfect for high speed data transfer with minimum signal loss Integrated LC/LC-connectors for an easy and reliable connection GRATIS PREVOZ za porudžbine preko 1000din Radno vreme: 9-17h Kompletan asortiman novih...

1.022 din
Duplex multimode fibre opticki kabl (50/125 OM2)
24.11.2017Beograd 

Duplex multimode fibre opticki kabl (50/125 OM2)

GRATIS PREVOZ CFO-LCST-OM2-10M Duplex multimode fibre optic cable (50/125 OM2) Perfect for high speed data transfer with minimum signal loss Integrated LC/ST-connectors for an easy and reliable connection GRATIS PREVOZ za porudžbine preko 1000din Radno vreme: 9-17h Kompletan asortiman novih...

1.094 din
SC-5,1-3 PCI zvučna kartica 5.1 channels
24.11.2017Beograd 

SC-5,1-3 PCI zvučna kartica 5.1 channels

GRATIS PREVOZ 2/4/6-channel surround sound card with 3D sound support Supports stereo speakers, 2.1, 4-channel, 4.1 and 5.1 speaker sets Full-duplex playback and recording Superior audio quality HRTF-based 3D positional audio, supporting DirectSound™ 3D and A3D™ interface Supports rear side...

1.301 din
CA-BAL-001 Video/Power balun
24.11.2017Beograd 

CA-BAL-001 Video/Power balun

GRATIS PREVOZ Cost saving- Power and video over single UTP cable Perfect for analog security systems Easy installation GRATIS PREVOZ za porudžbine preko 1000din Radno vreme: 9-17h Kompletan asortiman novih proizvoda sa garancijom: Gembird

1.402 din
TC1000S-100M-B Telefonski kabl 100m black
24.11.2017Beograd 

TC1000S-100M-B Telefonski kabl 100m black

TC1000S flat telephone cable stranded wire 100 meters black Telephone cable 4C stranded wire 100 meters

1.513 din
LPC-1 PCI parallel port add-on kartica
24.11.2017Beograd 

LPC-1 PCI parallel port add-on kartica

GRATIS PREVOZ PCI parallel port add-on card Provides high-speed parallel port for any PC with at least one free PCI slot. High-speed (UART 16C550C) Automatic distribution of IRQ and I/O address Jumperless, settings changeable by software 32 bits PCI 2.1 bus Supported by Windows...

Novi i polovni adapteri i switchevi, različite vrste portova. Nove i polovne mrežne kartice i razne vrste mrežnih kablova, konverteri.